інтернет магазин кави гарного настрою

Будь-який з цих сортів кави в зернах, можна пити увечері, вона створить легкий мрійливий настрій, перед сном

Вечір - це час для відвертостей, тихих розмов і приглушеного світла. Цей день закінчився, всі його клопоти залишилися позаду, і тепер можна просто відпочити від суєти і обов'язків. Можливо у тебе є людина з якою так приємно помовчати, можливо вона вже поруч.

Завари для неї каву в зернах з далеких тропіків, вдихни пряний аромат, відчуй як змінюється ваш настрій, обійми її і проведіть цей вже зовсім приємний вечір удвох.

Але не турбуйся про ваші сни, в цих сортах мало кофеїну, ти м'яко розслабишся, легко заснеш і будеш бачити гарні сни.


Кава Гватемала

Домашня, магічний кава. Гватемала - це кава мрійників. Коли хочеться тепла і затишку - варять каву "Гватемала". До речі, ми помітили дивну річ - в будинку де ця кава частий гість, як правило живе кіт

Гватемала не просто смачна кава в зернах. В її пряному ароматі відроджуються таємні ритуали стародавніх майя та дикі танці індійських шаманів.Купити каву цього сорту мало, потрібно вміти її смакувати...
144 грн
144 грн
Кава Панама Букьете

Квітковий аромат, глибокий смак, оксамитова пінка, цей сорт для побачень, тихих розмов і любові. Кава для двох - це про Букьете, у вас все складеться

Кава в зернах Панама Букьєте цікава місцем свого народження та неповторним смаком. Кавові зерна Панама Букьета названі в честь містечка, біля якого проростають. Саме тут в панамській провінції Чирикуї..
240 грн
240 грн
Кава Індонезія

Індонезійська каву часто вибирають пари, він як і сама Індонезія вміє створювати гармонійну атмосферу навколо себе. Хочете повний дзен у стосунках - принесіть в будинок цей сорт кави!

Кава в зернах. Гармонія в Індонезії відчувається в усьому. Тут дивовижним чином переплелися різні етноси і релігії, сучасні технології та стародавні ритуали, тихе умиротворення дикої природи і гнів ти..
144 грн
144 грн
Кава Нікарагуа

Фруктова карамель і романтичний настрій, вечір удвох починається з кави. Вино, шоколад, поцілунки - це все потім, а наявність Нікарагуа в будинку, дає гарантію що це "потім" обов'язково буде!

Нікарагуа – це гірські вершини з вулканами, заболочені рівнини, блакитні озера, гірські річки із стрімкими водоспадами, дрімучі ліси, в тіні яких дозрівають кавові дерева. Спочатку кавові плантації в ..
144 грн
144 грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)


Схожі теги: #зерно, #подарунок, #офіс, #дім, #творчість, #побачення, #вихідні