інтернет магазин кави гарного настрою

Для натхнення тобі потрібно просто купити каву з цього розділу

Кофеїн в малих дозах активізує праве півкуля мозку, яка як відомо відповідає за творчість, ми провели дослідження і з'ясували які сорти найбільше любили великі майстри минулого.

Наприклад письменник Ернест Хемінгуей просто обожнював костаріканську каву, пив він її щодня для натхнення і говорять, що саме завдяки цьому чудовому сорту народилася його відома повість "Старий і море".

Якщо каву "Коста-ріка" найчастіше вибирають письменники, копірайтери і журналісти, то кава "Гватемала" стала обраницею тих хто розкриває свій світ через образи - художників і дизайнерів, а музика - це кава "Ефіопія", її вибрали для свого натхнення багато майстри звуку, минулого і сьогодення.


Кава Гватемала

Домашня, магічний кава. Гватемала - це кава мрійників. Коли хочеться тепла і затишку - варять каву "Гватемала". До речі, ми помітили дивну річ - в будинку де ця кава частий гість, як правило живе кіт

Гватемала не просто смачна кава в зернах. В її пряному ароматі відроджуються таємні ритуали стародавніх майя та дикі танці індійських шаманів.Купити каву цього сорту мало, потрібно вміти її смакувати...
144 грн
144 грн
Кава Гватемала Антигуа

Кава для душі, з пряним смаком і ледь помітною кислинкою, прикрасить дружній або сімейний вечір, створить мрійливий настрій і атмосферу невимушеності, це дуже домашня кава

Кава в зернах. Антигуа - високогірний район в Гватемалі, де вирощують один з найкращих сортів латиноамериканської кави. М'який клімат, багатий на природні мінерали ґрунт, теплі тропічні дощі роблять ц..
240 грн
240 грн
Кава Коста-Ріка  Терразу

Пряна кава з кислинкою яку так любив Е. Хемінгуей, це сорт для творчості, читання книг або малювання, навіть знайома музика з цією кавою звучить інакше, гарантуємо - ваша Муза буде в захваті

Чим так цікава кава в зернах Коста-Ріка Терразу? У високогірному регіоні Тарразу латиноамериканської країни Коста Ріка зростає особливий сорт арабіки. Кліматичні особливості регіону сприяють отриманню..
240 грн
240 грн
Кава Эфіопия

Ефіопія - колиска кави, її історія почалася саме там. Я не знаю більш міцного, дикого, первісного сорту! Це ранкова кава, яка прибере з вашого лексикону слова "спати" і "втома"!

Кава в зернах Ефіопія – це по-особливому дуже гармонійний напій, так як саме це земля, на якій народились кавові дерева. В цій місцевості вони ростуть в дикій природі, серед тропічних джунглів. У давн..
144 грн
144 грн
Кава Коста-Ріка

Кава див і пригод, з нею ваша уява запрацює на повну котушку. Це сорт художників і акторів, поетів і музикантів. Варіть цю каву кожен раз, коли необхідно натхнення

Невелика держава в центральній Америці - Коста-Ріка у багатьох асоціюється з плантаціями кави в зернах. Та в уяві постає не ароматна чашка гарячого напою, а тисячі мішків кавових зерен, що зберігаютьс..
144 грн
144 грн
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)


Схожі теги: #зерно, #подарунок, #офіс, #дім, #друзі, #ранок, #день, #побачення, #вихідні, #свято, #вечір