інтернет магазин кави гарного настрою


Про компанію

Наша історія почалася, як і багато інших - у подорожах. Куди б не закидало майбутніх творців магазину – в страсну Латинську Америку, дику Африку або автентичну азіатську глибинку, – ми незмінно зустрічали народження кожного нового дня з чашкою кави. За багато років перепробувавши безліч смаків натуральної кави, ми стали назавжди заручниками цього напою. Через роки вивчення темпераменту кави в зернах, ми усвідомили, що готові ділитися знаннями. Так з'явилася ідея створити у Києві магазин, де кожен українець зможе знайти кави для свого характеру і смаку, ми прагнули завоювати довіру України, зробивши ставку на професіоналізм.

Сьогодні простір «Тропік Кава» розвиває кавовий ринок, надаючи широкий вибір зерен прямо з бережних рук українських обжарщиков. Співпраця з ними безпосередньо, дозволяє нам продавати каву високої якості за цінами на порядок нижче імпортної, завдяки цьому вибору, нам не доводиться придумувати казки про "чудові суміші робусти з арабікою" створених для здешевлення продукту, або пояснювати завищену ціну «курсом валют».

18
Сортів кави
81%
Постійних клієнтів
24/7
Можна зробити замовлення в будь-який час доби

Переваги нашого магазину:

Вибір кави на будь-який смак

У нас можна придбати сорти з різних країн, відомих у всьому світі. Хочете зробити подарунок? Зупиніть вибір на елітній плантаційній каві, що упакована в красиві джутові мішечки. Гурманам сподобаються кавові композиції та ароматизована кава.

Доставка кави по всій Україні

Офіс інтернет-магазину "Тропік-Кава" знаходиться в місті Києві. Але придбати нашу продукцію можуть не тільки жителі столиці. Головна перевага інтернет-покупок в тому, що ви можете зробити замовлення з будь-якого міста України. А ми гарантовано доставимо його за вказаною адресою.

Висока якість кави

В асортименті нашого магазину немає низькоякісних продуктів. Всі сорти кави, представлені на сайті, належать до групи елітних. Ми любимо каву і прагнемо розділити цю любов зі своїми клієнтами. Тому нам важливо, щоб ви не просто купили каву, а насолодилися новим смаком і чудовим ароматом якісного напою.

Оцінки магазину

Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок: 18