інтернет магазин кави гарного настрою

Легендарна кава в мішечках, купити кращу українську каву в зернах!

... Київський торт, Київська Перепічка, Кава в мішечках.

Чудову каву в мішечках знають всі, на протязі ось вже 23 років вона була присутня на багатьох успішних переговорах і ділових обідах, так багато щасливих пар готували її на своїх побаченнях, вона бажаний гість в українських будинках і квартирах. Рік за роком ця кава в зернах створює чудовий настрій всім хто запрошує її в своє життя. А подарувати каву в мішечку - це вже давно стало гарною українською традицією.

Вибрати гарний настрій - це обрати гарну каву.


Кава Гватемала Антигуа

Кава для душі, з пряним смаком і ледь помітною кислинкою, прикрасить дружній або сімейний вечір, створить мрійливий настрій і атмосферу невимушеності, це дуже домашня кава

Кава в зернах. Антигуа - високогірний район в Гватемалі, де вирощують один з найкращих сортів латиноамериканської кави. М'який клімат, багатий на природні мінерали ґрунт, теплі тропічні дощі роблять ц..
240 грн
На складі: 19 кг
240 грн
Кава Колумбія Супремо

Краща колумбійська арабіка для роботи, точніше для робочого настрою, цей сорт м'яко стимулює мозкову активність, просто покладіть пачку кави в офісі і у вас завжди будуть продуктивні робочі дні

Кава в зернах Колумбія Супремо - особливий сорт колумбійської арабіки, з розміром зерен 17 і вище. Кавові дерева цього сорту ростуть на високогірних схилах Анд на висоті 1900-800 метрів. Поряд зазвича..
240 грн
На складі: 20 кг
240 грн
Кава Коста-Ріка  Терразу

Пряна кава з кислинкою яку так любив Е. Хемінгуей, це сорт для творчості, читання книг або малювання, навіть знайома музика з цією кавою звучить інакше, гарантуємо - ваша Муза буде в захваті

Чим так цікава кава в зернах Коста-Ріка Терразу? У високогірному регіоні Тарразу латиноамериканської країни Коста Ріка зростає особливий сорт арабіки. Кліматичні особливості регіону сприяють отриманню..
240 грн
На складі: 19.2 кг
240 грн
Кава Марагоджип Колумбія

Великі красиві зерна з невеликим вмістом кофеїну, цей сорт створений для душевних дружніх вечорів

Чому кава в зернах Колумбія Магароджип має стільки прихильників? Кавові зерна Колумбія Марагоджип збирають на високогірних схилах Андійских Кордильєр. Особливі умови, в яких ростуть кавові дерева робл..
240 грн
На складі: 20 кг
240 грн
Кава Марагоджип Мексика

Смачна кава з ніжним шоколадним смаком і на диво великими зернами, найчастіше цей сорт вибирають в якості подарунка

Кава в зернах Марагоджип Мексика - це значно більші за середні, "виставкові" зерна. Магароджип - надзвичайно примхливий сорт арабіки, який вирощують на кавових плантаціях Мексики. Вирізняється він з п..
240 грн
На складі: 19.6 кг
240 грн
Кава Панама Букьете

Квітковий аромат, глибокий смак, оксамитова пінка, цей сорт для побачень, тихих розмов і любові. Кава для двох - це про Букьете, у вас все складеться

Кава в зернах Панама Букьєте цікава місцем свого народження та неповторним смаком. Кавові зерна Панама Букьета названі в честь містечка, біля якого проростають. Саме тут в панамській провінції Чирикуї..
240 грн
На складі: 19.2 кг
240 грн
Кава Танзанія Кіліманджаро

Ранок, а день здається скелею, на яку треба дертися і дуже добре якщо під рукою є ця чудова кава - "будильник", міцний сорт з гірчинкою для створення бойового настрою

Кава в зернах з Танзанії, зі схилів гори Кіліманджаро, має характерний помірно-солодкий смак з яскраво вираженими фруктовими нотками, серед яких чітко відчувається присмак сушеного чорносливу з хлібни..
240 грн
На складі: 19.8 кг
240 грн

Кожен сорт цієї колекції гордо носить ім'я плантації на якій він виріс, незважаючи на це українці вже двадцять з гаком років називають його просто - "кава в мішечках".

В легендарних київських мішечках кави, знаходяться зерна з кращих, іменних плантацій світу, вищий сорт, 100% арабіка, правильний вміст кофеїну ось далеко неповний перелік переваг цих рідкісних сортів кави.

У цій каві чудово все, красиві, великі зерна, рівномірне середньоєвропейське обсмажування, глибокий смак, нескінченний післясмак, оксамитова пінка, навіть упаковка - яка являє собою гарний мішечок з сургучною печаткою. До речі, через чудові властивості кави і її гарну упаковку, каву в зернах "Преміум" часто вибирають в якості подарунка.

Що цікаво, каву в мішечках ніколи не можна було знайти в супермаркетах чи на ринках, такі правила виробника, втім купити цю дивовижну каву в зернах можна у нас, в українському інтернет магазині кави гарного настрою, а ми вам її доставимо вже завтра!