інтернет магазин кави гарного настрою

Купити кращі сорти кави в зернах з Азії:

Купити кращі сорти кави в зернах з Азії:
На гірських схилах азіатських країн ростуть не тільки чай і спеції, а й плантації високоякісної арабіки. Напій, приготовлений з неї, відрізняється гіркуватим смаком, ароматом з відтінками шоколаду і незвичайним пряним присмаком.

Кава Індонезія

Індонезійська каву часто вибирають пари, він як і сама Індонезія вміє створювати гармонійну атмосферу навколо себе. Хочете повний дзен у стосунках - принесіть в будинок цей сорт кави!

Кава в зернах. Гармонія в Індонезії відчувається в усьому. Тут дивовижним чином переплелися різні етноси і релігії, сучасні технології та стародавні ритуали, тихе умиротворення дикої природи і гнів ти..
144 грн
На складі: 18.8 кг
144 грн

Найвідомішими азіатськими країнами, які займаються вирощуванням кави, вважаються Індія, Індонезія, Ємен, Ява, Гвінея. Не дивлячись на те, що Індія в основному займається продажем чаю, в її високогірних регіонах успішно вирощують елітні сорти кави. Вони відрізняються трохи різким смаком з яскраво вираженою кислинкою і чудовим ароматом спецій.

До речі першу каву на територію Київської Русі завезли з Ємену. У цій країні росте добра каву в зернах, саме її пили князі та бояри тих часів. Їм дуже подобався насичений шоколадний смак напою з тонким винно-фруктовим ароматом. 12% всієї кави Азії вирощують на острові Ява, де розташовані, п'ять великих кавових плантацій. Варто купити каву з азіатських країн, щоб отримати насолоду від унікального пікантного смаку та чудового пряного аромату цього напою. Не шукайте де є добра кава в Києві і Україні, адже ви на місці. На сторінках інтернет-магазину "Тропік Кава" ви знайдете тільки якісну каву в зернах від відомого українського виробника.