інтернет магазин кави гарного настрою

Колекція кави в зернах, авторські суміші арабіки вищого сорту

"Авторська суміш" - це кавова композиція, що об'єднує різні сорти в одному оригінальному напої. Сміливе, а часом несподіване поєднання смаків та ароматів порадує ваших гостей новими і яскравими враженнями.

Кава Прімо Лавада

Суміш створена в далекому 1997 році спеціально для офісів. Хитра пропорція з твердо-м'яких колумбійських сортів, згладжує недоліки автоматичних кавоварок, зберігаючи чудовий смак

Ваша ыдеальна кава в зернах для приготування еспрессо - Прімо Лавада. Арабіка вирощена і зібрана на латиноамериканських кавових плантаціях чарує глибоким смаком і м'яким присмаком дорогих сигар. Кава ..
144 грн
На складі: 19.6 кг
144 грн
Кавові композиції 3
Кавова композиція - це особлива суміш, де присутня кава...
Кавова композиція - це особлива суміш, де присутня кава в зернах різних сортів, створена шляхом купажування. Так називається процес розробки оригінальної суміші кави за авторським рецептом. Як правил..
172 грн
На складі: 20 кг
172 грн
Кавові композиції 5
Створення кавових купажів - відповідальний процес, в ре...
Створення кавових купажів - відповідальний процес, в результаті якого кава в зернах декількох сортів об'єднуються в єдиний букет. Для складання однієї кавової суміші експерти по черзі комбінують каву ..
172 грн
На складі: 20 кг
172 грн
Кавові композиції 8
Кавова композиція №8 - це особливий купаж до складу, як...
Кавова композиція №8 - це особливий купаж до складу, якого входить одразу вісім сортів кави. Такі багатосортні суміші виготовляються за особливою рецептурою з метою досягти найвищих смакових якостей. ..
172 грн
На складі: 0 кг
172 грн

Купажування кави – це процес змішування кількох сортів з метою отримання нового оригінального смаку напою. Така суміш відрізняється складним смаком насиченим різними відтінками. З кави "Blend" виходить чудовий еспресо, в міру гіркий та солодкий. На жаль, приготувати купаж самостійно дуже складно, адже це справжнє мистецтво, що вимагає певних знань. Не варто засмучуватися, придбати якісні суміші кави в зернах можна в інтернет-магазині "Тропік Кава".

Кавові композиції, представлені на сайті - це купажі складені професіоналами. До їх складу входить три, п'ять і навіть вісім сортів кави зібраних на плантаціях різних країн в різні пори року. Вони відрізняються за смаком, ароматом, ступенем обсмажування і пропорціями, проте в єдиному букеті дають цілісний абсолютно новий напій. Розповідати про його дивовижний смак та чарівний аромат можна нескінченно довго, тому краще купити каву даної категорії з доставкою по Києві та Україні і переконатися в цьому самостійно.