інтернет магазин кави гарного настрою

Добра зернова кава з Південної Америки:

Добра зернова кава з Південної Америки:
Зернова кава Південної Америки відрізняється однорідним смаком з яскраво вираженою кислинкою. Цей смак неповторний та непідробний, кавові зерна набувають його в результаті спеціальної технології вологої обробки.

Кава Колумбія Супремо

Краща колумбійська арабіка для роботи, точніше для робочого настрою, цей сорт м'яко стимулює мозкову активність, просто покладіть пачку кави в офісі і у вас завжди будуть продуктивні робочі дні

Кава в зернах Колумбія Супремо - особливий сорт колумбійської арабіки, з розміром зерен 17 і вище. Кавові дерева цього сорту ростуть на високогірних схилах Анд на висоті 1900-800 метрів. Поряд зазвича..
240 грн
На складі: 20 кг
240 грн
Кава Марагоджип Колумбія

Великі красиві зерна з невеликим вмістом кофеїну, цей сорт створений для душевних дружніх вечорів

Чому кава в зернах Колумбія Магароджип має стільки прихильників? Кавові зерна Колумбія Марагоджип збирають на високогірних схилах Андійских Кордильєр. Особливі умови, в яких ростуть кавові дерева робл..
240 грн
На складі: 20 кг
240 грн
Кава Прімо Лавада

Суміш створена в далекому 1997 році спеціально для офісів. Хитра пропорція з твердо-м'яких колумбійських сортів, згладжує недоліки автоматичних кавоварок, зберігаючи чудовий смак

Ваша ыдеальна кава в зернах для приготування еспрессо - Прімо Лавада. Арабіка вирощена і зібрана на латиноамериканських кавових плантаціях чарує глибоким смаком і м'яким присмаком дорогих сигар. Кава ..
144 грн
На складі: 19.6 кг
144 грн
Кава Колумбия

Дуже урівноважений сорт, він потрібен тим хто втомився від каруселі емоцій. Стабілізує психологічний фон і поверне в ваше життя спокій і впевненість. Незамінний в офісах

Кава - найзагадковіший напій, таємним чином він всотує дух тієї місцевості, на якій росте та дозріває. Напевне, саме тому кава в зернах Колумбія заряджає позитивною енергією на весь день. Адже немає н..
144 грн
На складі: 20 кг
144 грн

Вирощування кави на землях Південної Америки почалася з дуже романтичної історії. Одного разу молодий офіцер закохався в дружину губернатора Гвінеї. Коли закоханим прийшов час розлучатися, жінка подарувала офіцеру гілку з ягодами кави. Молодий чоловік привіз гілочку на батьківщину і посадив у землю, незабаром з неї виросло кавове дерево, давши початок новій індустрії в країні. Слід зауважити, що клімат Південної Америки ідеальний для вирощування зернової кави: помірна температура, щедрий на мікроелементи грунт і багато сонця. Правильне поєднання цих погодних умов - запорука високих та якісних врожаїв.

Сьогодні каву в зернах виробляють багато південноамериканських країн: Бразилія, Колумбія, Еквадор, Болівія, Перу і Венесуела. Великі плантації знаходяться в Бразилії і Колумбії, ці країни є світовими гігантами серед виробників кави. Але якщо ви хочете спробувати щось дійсно оригінальне, купіть каву Колумбія Марагоджип. В Південної Америки виробляється краща органічна кава, яка не обробляється хімічними речовинами. На сайті інтернет-магазину "Тропік Кава" ви можете придбати каву з Колумбії в Києві з доставкою по всій Україні.