інтернет магазин кави гарного настрою

Смачна кава з Північної Америки:

Смачна кава з Північної Америки:
Сорта смачної кави Північної Америки мають легку насиченістю смаку з чистим, живим ароматом. Напій, приготований з цих зерен, відрізняється стабільно високими показниками якості, тому його часто приймають за основу для купажів з іншими сортами.

Кава Гватемала

Домашня, магічний кава. Гватемала - це кава мрійників. Коли хочеться тепла і затишку - варять каву "Гватемала". До речі, ми помітили дивну річ - в будинку де живе ця кава, як правило є кіт

Гватемала не просто смачна кава в зернах. В її пряному ароматі відроджуються таємні ритуали стародавніх майя та дикі танці індійських шаманів.Купити каву цього сорту мало, потрібно вміти її смакувати...
144 грн
На складі: 19.6 кг
144 грн
Кава Гватемала Антигуа

Кава для душі, з пряним смаком і ледь помітною кислинкою, прикрасить дружній або сімейний вечір, створить мрійливий настрій і атмосферу невимушеності, це дуже домашня кава

Кава в зернах. Антигуа - високогірний район в Гватемалі, де вирощують один з найкращих сортів латиноамериканської кави. М'який клімат, багатий на природні мінерали ґрунт, теплі тропічні дощі роблять ц..
240 грн
На складі: 19 кг
240 грн
Кава Коста-Ріка  Терразу

Пряна кава з кислинкою яку так любив Е. Хемінгуей, це сорт для творчості, читання книг або малювання, навіть знайома музика з цією кавою звучить інакше, гарантуємо - ваша Муза буде в захваті

Чим так цікава кава в зернах Коста-Ріка Терразу? У високогірному регіоні Тарразу латиноамериканської країни Коста Ріка зростає особливий сорт арабіки. Кліматичні особливості регіону сприяють отриманню..
240 грн
На складі: 19.2 кг
240 грн
Кава Марагоджип Мексика

Смачна кава з ніжним шоколадним смаком і на диво великими зернами, найчастіше цей сорт вибирають в якості подарунка

Кава в зернах Марагоджип Мексика - це значно більші за середні, "виставкові" зерна. Магароджип - надзвичайно примхливий сорт арабіки, який вирощують на кавових плантаціях Мексики. Вирізняється він з п..
240 грн
На складі: 19.6 кг
240 грн
Кава Панама Букьете

Квітковий аромат, глибокий смак, оксамитова пінка, цей сорт для побачень, тихих розмов і любові. Кава для двох - це про Букьете, у вас все складеться

Кава в зернах Панама Букьєте цікава місцем свого народження та неповторним смаком. Кавові зерна Панама Букьета названі в честь містечка, біля якого проростають. Саме тут в панамській провінції Чирикуї..
240 грн
На складі: 19.2 кг
240 грн
Кава Коста-Ріка

Кава див і пригод, з нею ваша уява запрацює на повну котушку. Це сорт художників і акторів, поетів і музикантів. Варіть цю каву кожен раз, коли необхідно натхнення

Невелика держава в центральній Америці - Коста-Ріка у багатьох асоціюється з плантаціями кави в зернах. Та в уяві постає не ароматна чашка гарячого напою, а тисячі мішків кавових зерен, що зберігаютьс..
144 грн
На складі: 18.8 кг
144 грн
Кава Нікарагуа

Фруктова карамель і романтичний настрій, вечір удвох починається з кави. Вино, шоколад, поцілунки - це все потім, а наявність Нікарагуа в будинку, дає гарантію що це "потім" обов'язково буде!

Нікарагуа – це гірські вершини з вулканами, заболочені рівнини, блакитні озера, гірські річки із стрімкими водоспадами, дрімучі ліси, в тіні яких дозрівають кавові дерева. Спочатку кавові плантації в ..
144 грн
На складі: 0 кг
144 грн

Перша документована згадка про каву на території Північної Америки належить до 1668 року. З неї випливає, що в ті часи каву любили пити з медом та корицею. Сьогодні кавова індустрія цієї країни виробляє десятки популярних в усьому світі сортів кави в зернах. Їм властива різка кислотність з м'яким чітким після смаком, проте сорти різних країн мають свої індивідуальні властивості.

Любите терпкий напій в'язкої консистенції? Купіть смачну каву з Нікарагуа, вона повною мірою розкриє ці якості. Кава з Мексики не потішать вас чудовим ароматом, зате вигідно відрізняється легким винним смаком. Кубинська кава, як і народ країни, міцна і пристрасна, такий напій відмінно тонізує. Кава з Гондурасу гіркувата, але з приємною кислинкою. А напій родом з Ямайки гармонійний, витончений, з приємним після смаком. Ці сорти настільки різні, що визначити який підійде саме вам, можна тільки одним способом - купити каву з Північної Америки в Києві і Україні за допомогою простої форми замовлення на сайті інтернет-магазину "Тропік Кава".