інтернет магазин кави гарного настрою

Дуже добра кава зі спекотної Африки:

Дуже добра кава зі спекотної Африки:
Африканські землі вважаються батьківщиною кавового дерева. В Єфіопії вони до сих пір ростуть в дикій природі. Так само як і сотні років тому, селяни збирають добрі кавові зерна вручну, а потім сушать їх на сонці. Від цього смак африканської кави насичений яскравими квітково-цитрусовими нотками.

Кава Танзанія Кіліманджаро

Ранок, а день здається скелею, на яку треба дертися і дуже добре якщо під рукою є ця чудова кава - "будильник", міцний сорт з гірчинкою для створення бойового настрою

Кава в зернах з Танзанії, зі схилів гори Кіліманджаро, має характерний помірно-солодкий смак з яскраво вираженими фруктовими нотками, серед яких чітко відчувається присмак сушеного чорносливу з хлібни..
240 грн
На складі: 19.8 кг
240 грн
Кава Замбія

Терпіння і труд все перетруть, а африканський сорт дасть на це сили. Кава для величезного пласту роботи, коли не хочеться, але треба. Приготуйте Замбію, зберіться і вперед, удвох ви впораєтеся!

Кава в зернах. Африканський ґрунт ідеально підходить для вирощування кави. Плантаторам не потрібно вносити додаткових добрив, аби отримати каву в зернах високої якості. Тому кавові зерна Замбія на сто..
144 грн
На складі: 19.8 кг
144 грн
Кава Эфіопия

Ефіопія - колиска кави, її історія почалася саме там. Я не знаю більш міцного, дикого, первісного сорту! Це ранкова кава, яка прибере з вашого лексикону слова "спати" і "втома"!

Кава в зернах Ефіопія – це по-особливому дуже гармонійний напій, так як саме це земля, на якій народились кавові дерева. В цій місцевості вони ростуть в дикій природі, серед тропічних джунглів. У давн..
144 грн
На складі: 19.6 кг
144 грн
Кава Танзанія

Африка, скажено спекотне місце, а коли спекотно - хочеться спати. Добре що там росте чудова кава, яка допоможе прокинутися і налаштувати організм на робочий лад. Це вельми міцний сорт

Кава в зернах Танзанія вражає диким та колоритним смаком, таким подібним на цю східно-африканську країну. Давні пісні, що їх співають місцеві жителі працюючи на плантаціях, заряджають кавові зерна пот..
144 грн
На складі: 19.6 кг
144 грн

Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію на континенті саме африканські країни є найбільшими постачальниками якісної кави. Кращи сорти кави Африки вирощується на високогірних плантаціях Ефіопії, Кенії, Танзанії, Зімбабве, Замбії і Уганді. Цінителі купують каву в зернах з цих країн, щоб отримати насолоду від по істині екзотичним поєднанням смаку і аромату. В Ефіопії кавові зерна обсмажують до темно коричневого кольору, щоб зберегти яскравий майже парфумерний квітковий аромат напою. Кенійці вирощують арабіку на схилах Кіліманджаро, особливий клімат цього регіону надає їх кавою яскраво виражену кислинку з ягідними відтінками. Кофе в зернах з Замбії відрізняється ледве вловимими важкими нотками фруктів в боргом послевкусии. Купити каву в зернах з цих жарким країн ви можете в Києві з доставкою по всій Україні через інтернет магазин "Тропік Кава".