інтернет магазин кави гарного настрою

Ради представитися, Tropic Kava – інтернет магазин кави в зернах.

Купуючи каву в нашому магазині, ти вибираєш настрій. Замов каву "Коста-ріка", яка ідеально підходить для творчості або "Кіліманджаро", з якою твій ранок стане легким, як в дитинстві. Фокус полягає в кількості кофеїну. Вибирай не каву - вибирай настрій.
Вибрати настрій

Робота в офісі стане ефективніше!

Завдяки низькому вмісту кофеїну наша кава НЕ підвищує в організмі рівень кортизолу (гормон стресу). Вибравши нашу каву, твоя робота і твоїх співробітників стане на порядок ефективніше! Перевір.
Вибрати каву

Питання на мільйон - навіщо морочитися і замовляти у нас? Все просто, наша кава:

Створює гарний настрій

Завдяки правильному вмісту кофеїну, наша кава стимулює вироблення серотоніну, що незмінно створює чудовий настрій, як шоколад, тільки ще й для фігури корисно.

Можна готувати будь-яким способом

Ми продаємо універсальну каву, з збалансованим смаком і середньою обжаркою, придатна для будь-якого способу приготування, навіть якщо ви її просто заварите в чашці, її смак приємно здивує вас.

Підвищує працездатність

Низький вміст кофеїну, тонізує, створює гарний настрій, і НЕ підвищує рівень кортизолу (гормон стресу) вибираючи саме нашу каву, ваша робота і ваших співробітників стане набагато ефективніше!


Наша історія почалася, як і багато інших - у подорожах.

Куди б не закидало майбутніх творців магазину – в страсну Латинську Америку, дику Африку або автентичну азіатську глибинку, – ми незмінно зустрічали народження кожного нового дня з чашкою кави. За багато років перепробувавши безліч смаків натуральної кави, ми стали назавжди заручниками цього напою. Через роки вивчення характеру кави в зернах, ми усвідомили, що настав час ділитися знаннями. Так з'явилася ідея створити у Києві магазин, де кожен українець зможе знайти каву для свого характеру і смаку