інтернет магазин кави гарного настрою

Український виробник кави — Панорама

Український виробник кави — Панорама

Компанія «Панорама» - це 20 років професійного досвіду в обсмажуванні зеленої кави з високо-гірських плантацій всього світу.

У далекому 1995 році, це була просто кава. Арабіка, не погана, але все ж це була «просто кава». Цього було мало для справжніх цінителів гарного смаку,і засновники «Панорами» першими почали імпортувати в Україну кращу каву з усіх куточків світу. Мексика, Гватемала, Коста-Ріка, Панама, Ямайка, Ефіопія, Колумбія – це не повний список місць, звідки здійснюються поставки. Панорама свідомо відмовилася від виробництва розчинної і меленої кави. Кава Панорами– виключно в зернах.

Зерна мають значення! Тому для обсмажування вони обрали спосіб «Сталева сорочка», що по праву визнаний одним з найбільш складних. Зерна обсмажують на живому вогні при дуже високій температурі, час обсмажування не перевищує 17 хвилин, а охолодження триває лічені хвилини. В таких умовах кавові зерна виділяють особливі масла, що дозволяє надовго зберегти смакові якості, не вдаючись до використання інертних газів і вакууму. Контроль якості здійснюється згідно з державними нормами. ( ГОСТ 6805-97 , вищий сорт )

Незмінні традиції компанії «Панорама», які сформувалися протягом 20 років наполегливої праці, забезпечили відмінну якість кавових зерен. А в нагороду вони отримали визнання серед справжніх гурманів і цінителів.

Існують речі, яких ми залишаємося вірні все життя, одна з них – кава.Домашня, магічний кава. Гватемала - це кава мрійників. Коли хочеться тепла і затишку - варять каву "Гватемала". До речі, ми помітили дивну річ - в будинку де ця кава частий гість, як правило живе кіт

Гватемала не просто смачна кава в зернах. В її пряному ароматі відроджуються таємні ритуали стародавніх майя та дикі танці індійських шаманів.Купити каву цього сорту мало, потрібно вміти її смакувати...
144 грн
144 грн

Кава для душі, з пряним смаком і ледь помітною кислинкою, прикрасить дружній або сімейний вечір, створить мрійливий настрій і атмосферу невимушеності, це дуже домашня кава

Кава в зернах. Антигуа - високогірний район в Гватемалі, де вирощують один з найкращих сортів латиноамериканської кави. М'який клімат, багатий на природні мінерали ґрунт, теплі тропічні дощі роблять ц..
240 грн
240 грн

Краща колумбійська арабіка для роботи, точніше для робочого настрою, цей сорт м'яко стимулює мозкову активність, просто покладіть пачку кави в офісі і у вас завжди будуть продуктивні робочі дні

Кава в зернах Колумбія Супремо - особливий сорт колумбійської арабіки, з розміром зерен 17 і вище. Кавові дерева цього сорту ростуть на високогірних схилах Анд на висоті 1900-800 метрів. Поряд зазвича..
240 грн
240 грн

Пряна кава з кислинкою яку так любив Е. Хемінгуей, це сорт для творчості, читання книг або малювання, навіть знайома музика з цією кавою звучить інакше, гарантуємо - ваша Муза буде в захваті

Чим так цікава кава в зернах Коста-Ріка Терразу? У високогірному регіоні Тарразу латиноамериканської країни Коста Ріка зростає особливий сорт арабіки. Кліматичні особливості регіону сприяють отриманню..
240 грн
240 грн

Великі красиві зерна з невеликим вмістом кофеїну, цей сорт створений для душевних дружніх вечорів

Чому кава в зернах Колумбія Магароджип має стільки прихильників? Кавові зерна Колумбія Марагоджип збирають на високогірних схилах Андійских Кордильєр. Особливі умови, в яких ростуть кавові дерева робл..
240 грн
240 грн

Смачна кава з ніжним шоколадним смаком і на диво великими зернами, найчастіше цей сорт вибирають в якості подарунка

Кава в зернах Марагоджип Мексика - це значно більші за середні, "виставкові" зерна. Магароджип - надзвичайно примхливий сорт арабіки, який вирощують на кавових плантаціях Мексики. Вирізняється він з п..
240 грн
240 грн

Квітковий аромат, глибокий смак, оксамитова пінка, цей сорт для побачень, тихих розмов і любові. Кава для двох - це про Букьете, у вас все складеться

Кава в зернах Панама Букьєте цікава місцем свого народження та неповторним смаком. Кавові зерна Панама Букьета названі в честь містечка, біля якого проростають. Саме тут в панамській провінції Чирикуї..
240 грн
240 грн

Суміш створена в далекому 1997 році спеціально для офісів. Хитра пропорція з твердо-м'яких колумбійських сортів, згладжує недоліки автоматичних кавоварок, зберігаючи чудовий смак

Ваша ыдеальна кава в зернах для приготування еспрессо - Прімо Лавада. Арабіка вирощена і зібрана на латиноамериканських кавових плантаціях чарує глибоким смаком і м'яким присмаком дорогих сигар. Кава ..
144 грн
144 грн

Ранок, а день здається скелею, на яку треба дертися і дуже добре якщо під рукою є ця чудова кава - "будильник", міцний сорт з гірчинкою для створення бойового настрою

Кава в зернах з Танзанії, зі схилів гори Кіліманджаро, має характерний помірно-солодкий смак з яскраво вираженими фруктовими нотками, серед яких чітко відчувається присмак сушеного чорносливу з хлібни..
240 грн
240 грн
Показано 1 по 9 з 19 (Всього сторінок 3)