інтернет магазин кави гарного настрою

Натуральна кава Арома з додаванням ароматичних масел:

Ароматизована кава - це ще один спосіб насолодитися улюбленим напоєм в оригінальному виконанні. Ароматизація в жодному разі не перебиває смак кави, а тільки доповнює його легкими нотками прянощів або фруктів. І звичайно ніяких синтетичних ароматизаторів.

В цій категорії немає товарів.


Ароматизована кава займає особливу нішу в світовій індустрії. Ароматизація кави почалася багато років тому, коли вперше в готовий напій додали дрібку ванілі. З тих пір експерименти тривають, і сьогодні у нас є можливість насолоджуватися улюбленим напоєм в незвичному виконанні. Для приготування кави "Aroma" використовується тільки високоякісна арабіка середнього ступеня обсмаження, до якої додаються різні ароматизатори.

Aroma кава в зернах ділиться на кілька груп залежно від використаних ароматів. Наприклад, в горіхово-ванільній групі використовуються: ваніль, ліщина, мигдаль, гавайський горіх або лікер амаретто. Визначити, що саме вам сподобається в цьому чуттєвому вибуху ароматів можна тільки одним способом - купити каву насичену різними ароматами і продегустувати її. Ароматизовану каву придбати в Києві та Україні можна через корзину нашого інтернет-магазину "Тропік Кава".